A T Ö L Y E M İ Z

Firmamız 1998 yılında “Genta Doğaltaş İnş. İml. Paz. A.Ş.” olarak kurulmuştur. Firmamız Türkiye pazarında  doğaltaş imalatı ile ilgili olarak tasarım, malzeme tedariki, imalat ve montaj konularında yoğunlaşmış ve bu işleri anahtar teslimi olarak yapmak üzere teknik personel ve ekipmanları ile projelere hizmet etmektedir.

 

İstanbul Kartal'daki depo ve imalathanemiz 15.000 m2 doğaltaş stoğu ile her türlü taş elemanı üretip hazırlamaya uygun bir tesistir.

1998 yılından beri Kartal Hakimiyet Caddesi' ndeki imalathanesinde faaliyetlerini sürdüren Genta Doğaltaş Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalışmakta olan konusuna hakim personellerimiz sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

 

 

İnşaat Mühendisi Lütfi MORALIOĞLU ve Arkeolog Mithat KILBEY yönetiminde çalışan firmamızda, İnşaat Mühendisi, Endüstri Mühendisi ve İnşaat Tekniker personellerimiz her türlü teknik sorularınıza cevap verecek niteliktedirler.

 

 

Mühendis kadromuz haricinde; imalathanemizde sürekli bulunan 15  kişilik çalışma ekibimiz, şantiye ortamında ihtiyaca bağlı olarak 100 kişiye çıkabilmektedir.